top of page

Skontaktuj się z nami!

Biuro Change4Good

Aleja Rzeczypospolitej 2/U-2
02-972 Warszawa
(klatka III, obok Żabki, domofon 202)

Dziękujemy! Wiadomość wysłana

Zespół Change4Good

1A.jpg

Maja Surowicz-Biłyj

  • Grey LinkedIn Icon

Prezeska Zarządu Spółki Change4Good not-for-profit,

 

Prezeska Fundacji Onkologicznej Rakiety, ekspertka w dziedzinie Społecznej Odpowiedzialności Biznesu oraz zarządzania organizacjami pozarządowymi i fundraisingu, ma bogate doświadczenie we współpracy z partnerami ze wszystkich sektorów: pozarządowego, biznesu i rządowego. Realizowała szereg projektów społecznych z ponad 70 partnerami biznesowymi.

Anna-Żuchniewicz.jpg

Anna Żuchniewicz

  • Grey LinkedIn Icon

+48 884 821 952

Komunikacja & marketing


Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalistka zdrowia publicznego i żywienia. Wieloletnia aktywistka zaangażowana w działalność prozwierzęcą z doświadczeniem w prowadzeniu kampanii. Autorka licznych artykułów o tematyce zdrowotnej. Pracuje w Fundacji Onkologicznej Rakiety, gdzie odpowiada za komunikację oraz rozwój obszaru profilaktyki ze szczególnym uwzględnieniem roli diety w zapobieganiu nowotworom. W ramach tych działań tworzy treści edukacyjne, prowadzi prelekcje, webinary oraz warsztaty.
W projekcie odpowiadać będzie również za komunikację, w tym budowanie zasięgów programu w mediach tradycyjnych i online.

4.jpg

Mateusz Karczewski

  • Grey LinkedIn Icon

+48 575 969 111

Manager ds. Współpracy z Biznesem i Eventów

Change4Good not-for-profit oraz Fundacji Onkologicznej Rakiety. Zorganizował lub współorganizował blisko 900 realizacji, takich jak konferencje, wyjazdy integracyjne, imprezy plenerowe, zajęcia warsztatowe. W projekcie odpowiadać będzie za realizację m.in. gali finałowej, warsztatów plenerowych oraz koordynację specjalistów, współpracujących przy projekcie.

Agnieszka-Kiełbus.jpg

Agnieszka Kiełbus

+48 577 858 333

​​Koordynatorka Programu Społecznego Nikifory

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie oraz Szkoły Trenerów Instytutu Psychoprofilaktyki i Psychoterapii Stowarzyszenia Natanaelum KUL. Od kilku lat pracująca w Warsztatach Terapii Zajęciowej jako psycholog, specjalista ds. rewalidacji i specjalista ds. aktywizacji społecznej i zawodowej. Autorka artykułu dotyczącego aktywności twórczej osób z niepełnosprawnością intelektualną na przykładnie Festiwalu Filmowego Twórczości Osób Niepełnosprawnych. Zaangażowana także w dodatkowe projekty do prowadzenia konsultacji indywidualnych i zajęć grupowych, poradnictwa psychologicznego i psychoedukacji, wolontariuszka w telefonie wsparcia The Presja oraz pracownik infolinii Centrum Kryzysowego PARS. Na co dzień uwielbia tematy związane z psychologią, psy, lekkie powieści,  góry, śpiew i muzykę.

Brygida-Spisjak_.jpg

Brygida Spišjak

  • Szary LinkedIn Icon

+48 576 524 444

​​Fundraiser, Opiekun Klienta

Dzięki wieloletniemu prowadzeniu firmy zdobyła umiejętność współpracy z różnorodnymi podmiotami zarówna z sektora publicznego, jak i prywatnego. Współpracowała m.in. z firmą z branży medycznej, oferującą sprzęt dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi, dzięki czemu mogła lepiej poznać ich potrzeby i dowiedzieć się, jakie problemy najczęściej napotykają w życiu codziennym a tym samym jakiego rodzaju wsparcia najbardziej potrzebują.
Prywatnie miłośniczka… ludzi :) Uwielbia wymieniać się poglądami i budować relacje, które często przekładają się na długoletnie znajomości. Otwarta na nowe możliwości, z łatwością nawiązuje nowe znajomości, jest ciekawa innych - lubi się od nich uczyć, poznawać ich zwyczaje i zdobywać nowe doświadczenia.
Lubi nowe wyzwania, angażuje się całym sercem w prowadzone przez siebie projekty i potrafi też do nich zaangażować innych. Zaraża uśmiechem i śmiechem :) Prawdziwy wulkan energii, nie można się przy niej nudzić!

bottom of page